    CONVERTOR DE FRECVENȚĂ-INVERTER 3Faze 5.5kW GD20-5R5G-4-EU
    Cod produs:
    13996
    OEM:
    Rata impozitului
    22 %
    Preț fără TVA:
    Preț cu TVA:
    Ref:
    4
    ADĂUGA ÎN COȘ
    Descriere:
    Convertorii de frecvență din oferta noastră pot fi monofazici (230V) sau trifazici (400V), sunt foarte fiabili și rafinați. Cu funcțiile sau programele pe care le oferă convertorul de frecvență, putem de asemenea inversa direcția de rotație. Carcasa convertorului de frecvență are găuri pre-preparate pentru instalare și conține răcire activă cu un ventilator. Convertorul de frecvență ne oferă un display prin care obținem, introducem și ajustăm datele de operare, care sunt controlate de butoane pe panoul de control.
    În oferta noastră, avem convertori de frecvență începând de la 0.75kW. Convertorii de frecvență GD20 sunt controlați sau au control vectorial. Aceasta înseamnă că sunt mai preciși și mențin frecvența și turațiile foarte precis cu fluctuații minime.
    Furnizor:
    Polonia
    Returnare sau schimbare:
    14 zile
    greutatea produsului:
    3.90 kg
    Garanție:
    6 luni
    putere:
    5.5 kW