    CILINDRU TELESCOPIC 3 EXTENSII 1380MM-10TON
    Cod produs:
    13583
    OEM:
    Rata impozitului
    22 %
    Preț fără TVA:
    Preț cu TVA:
    Ref:
    1
    ADĂUGA ÎN COȘ
    Descriere:
    Cilindrul telescopic este puternic și fiabil. Este compus din trei etape.  Cilindrii sunt proiectați să funcționeze la o presiune de lucru de 180 bar. Întreținerea cilindrului basculant este simplă – doar cu garnituri.
    Utilizare:
    Instrucțiuni importante de siguranță:
    Furnizor:
    Italia
    Returnare sau schimbare:
    14 zile
    utilizare prevăzută pentru:
    tipping pe ambele părți
    greutatea produsului:
    37 kg
    Garanție:
    6 luni
    pentru capacitatea de încărcare [la 180 bar]:
    10 tone
    curse cilindru:
    1380 mm
    protecție:
    negru
    lungimea comprimată (min):
    640 mm