Nowe produkty
SIŁOWNIK HYDRAULICZNY MONO 60/50-150
| DANE TECHNICZNE | |
| Zwrot lub wymiana: | 14 dni |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Maks. ciśnienie: | 250 bar |
| Maks. prędkość: | 0,5 m/s |
| Siła rozprężania cylindra (250 bar): | 4,91 ton |
| Siła rozprężania cylindra (180 bar): | 3,53 ton |
| Średnica wewnętrzna tłoka: | 60 mm |
| Średnica tłoczyska: | 50 mm |
| Skok cylindra hydraulicznego: | 150 mm |
| Waga: | 7,8 kg |
WYMIARY

| Kod | CYLINDER HYDRAULICZNY MONO | D (skok cylindra) | E |
| mm | |||
| 14442 | 60/50-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14443 | 60/50-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14444 | 60/50-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14445 | 60/50-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14446 | 60/50-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14447 | 60/50-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14448 | 60/50-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14449 | 60/50-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14450 | 60/50-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14451 | 60/50-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14452 | 60/50-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14453 | 60/50-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14454 | 60/50-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14455 | 60/50-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14456 | 60/50-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hydrauliczne Cylindry MONO
Cylinder hydrauliczny przekształca energię hydrauliczną w siłę liniową oraz wynikający z niej ruch. Działają na zasadzie prawa Pascala i wykorzystują siłę generowaną przez ciśnienie zamkniętej cieczy – oleju. Gdy płyn hydrauliczny jest pompowany do jednej strony cylindra, popycha tłok, tworząc ruch liniowy.
Nasze cylindry hydrauliczne MONO to niezawodna siła w jednym kierunku.
Jednostronnie działające cylindry hydrauliczne są zaprojektowane, aby dostarczać niezawodną i kontrolowaną siłę w jednym kierunku – idealne do podnoszenia, prasowania, pochylania lub zaciskania, gdzie grawitacja lub siła zewnętrzna cofa tłoczysko do pozycji wyjściowej.
Kluczowe cechy:
- Prosta i solidna konstrukcja
- Automatyczne cofanie za pomocą siły zewnętrznej lub grawitacji
- Niskie koszty utrzymania i długa żywotność
- Dostępne w różnych długościach skoku oraz średnicach tłoka lub tłoczyska
Jednostronnie działające cylindry hydrauliczne stosowane są w różnych branżach, w tym w rolnictwie, inżynierii mechanicznej, budownictwie, stocznictwie, energetyce, przemyśle spożywczym oraz motoryzacyjnym.





