Nye artikler
HYDRAULISK PUMPE MONTERING GR.2 + ELEKTRISK MOTOR 24V 4.5KW = 10CC - 20LIT
Kode:
100730
OEM:
9990000080502
Skattesats
22 %
Pris uten MVA:
5.784,13 NOK
Pris med MVA:
7.056,64 NOK
Ref:
14
| Tekniske data | |
| Leverandør: | Tyrkia |
| Motoreffekt: | 4,5 kW |
| Pumpekapasitet: | 10 cc |
| Aggregatflyt: | 20 l/min |
| Maks. trykk: | 110 bar |
| Retur eller bytte: | 14 dager |
| Hastighet: | 2000 rpm |
| Produktvekt: | 19,90 kg |
| Spenning: | 24 V |
Beskrivelse:
Hydraulikkaggregatet fungerer som en drivkilde i det hydrauliske systemet. Egnet for ulike bruksområder som tipphengere.






