Nye artikler
HYDRAULISK PUMPE MONTERING GR.1 + ELEKTRISK MOTOR 12V 1.6KW = 2.5CC - 6.6LIT
Kode:
11761
OEM:
9990000024766
Skattesats
22 %
Pris uten MVA:
1.933,93 NOK
Pris med MVA:
2.359,40 NOK
Ref:
16
| Tekniske data | |
| Leverandør: | Tyrkia |
| Motoreffekt: | 1.6 kW |
| Pumpekapasitet: | 2.5 cc |
| Aggregatkapasitet: | 6.6 l/min |
| Maks. trykk: | 120 bar |
| Retur eller bytte: | 14 dager |
| Hastighet: | 2650 rpm |
| Produktvekt: | 8 kg |
| Spenning: | 12 V |
Beskrivelse:
Hydraulikkaggregatet fungerer som drivverk i en hydraulisk krets. Egnet for ulike applikasjoner som lavbygde tilhengere.








