    FREKVENSOMFORMER-INVERTER 1Fase 2.2kW GD10-2R2G-S2-B
    FREKVENSOMFORMER-INVERTER 1FAS 2.2KW GD10-2R2G-S2-B
    Kode:
    13935
    OEM:
    Skattesats
    22 %
    Pris uten MVA:
    Pris med MVA:
    Ref:
    2
    LEGG I HANDLEKURV
    Beskrivelse:
    Frekvensinverterne fra vårt tilbud kan være enfase (230V) eller trefase (400V), de er svært pålitelige og raffinerte. Med funksjonene eller programmene som frekvensinverteren tilbyr, kan vi også reversere rotasjonsretningen. Kabinettet til frekvensomformeren har forhåndsforberedte hull for installasjon og inneholder aktiv kjøling med en vifte (unntatt for 1Fase 0.75kW GD10-0R7G-S2-B, som har passiv kjøling med ALU-ribber). Frekvensomformeren gir oss en skjerm gjennom hvilken vi får, legger inn og setter driftsdata, som styres av knapper på kontrollpanelet selv.
    I vårt tilbud har vi frekvensomformere fra 0.75kW. Tilgjengelige frekvensinvertere med vektorkontroll.
    Leverandør:
    Polen
    Retur eller bytte:
    14 dager
    Produktvekt:
    1.70 kg
    Garanti:
    6 måneder
    kraft:
    2.2 kW