Nauji produktai
REDUKTORIŲ RINKINYS 1:1,3 (27HP-20kW) MĖŠLO KRATYTUVUI L:450 - ALU
| Techninė informacija | |
| Tiekėjas: | Lenkija |
| Grąžinimo ar keitimo terminas: | 14 dienų |
| Garantija: | 6 mėnesiai |
| Produkto svoris: | 22,1 kg |
| Pavara: | 1:1,3 |
| Įėjimo greitis: | 540 aps./min. |
| Išėjimo greitis: | 702 aps./min. |
| Išėjimo sukimo momentas: | 240 Nm |
| Krovinio galia: | 27 AG (20 kW) |
| Įėjimo velenas: | 1 3/8" Z6 (DIN 9611) |
| Išėjimo velenas: | 2x 25 mm velenas |
| Medžiaga: | Aliuminis |
| Tepimo terpė: | Reduktoriaus alyva (0,75 L) |
| Atstumas tarp reduktorių: | 450 mm |

Aprašymas
Aukštos kokybės reduktorių komplektas trąšų barstytuvams su 1:1,3 perdavimo santykiu, tinkamas žemės ūkio technikai iki 27 AG (20 kW). Reduktoriai pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio, užtikrinančio mažesnį sistemos svorį ir išlaikant tvirtumą bei patikimą veikimą net ir reikalaujančiomis darbo sąlygomis.
Rinkinį sudaro centrinis reduktorius ir du šoniniai reduktoriai, sujungti velenais. Ašių atstumas yra 450 mm.
Pagrindiniai privalumai:
- lengva ir patvari aliuminio konstrukcija,
- 1:1,3 perdavimo santykis,
- tinkamas trąšų barstytuvams ir kitai žemės ūkio technikai,
- skirtas traktoriaus pavarų sistemoms iki 27 AG (20 kW),
- patikimas ir sklandus veikimas,
- mažesnis svoris palyginti su ketaus versijomis.






