Nauji produktai
HIDRAULINIS CILINDRAS 80/70-600
| TECHNINIAI DUOMENYS | |
| Grąžinimas arba keitimas: | 14 dienų |
| Garantija: | 2 metai |
| Maks. slėgis: | 250 barų |
| Maks. greitis: | 0,5 m/s |
| Cilindro tempimo jėga (250 barų): | 9,62 tonos |
| Cilindro tempimo jėga (180 barų): | 6,93 tonos |
| Stūmoklio vidinis skersmuo: | 80 mm |
| Stūmoklio kotelio skersmuo: | 70 mm |
| Hidraulinio cilindro eiga: | 600 mm |
| Svoris: | 33,6 kg |
MATMENYS

| Kodas | HIDRAULINIS CYLINDRAS MONO | D (cilindro eiga) | E |
| mm | |||
| 14472 | 80/70-100 | 100 | 309 → 409 |
| 14473 | 80/70-150 | 150 | 359 → 509 |
| 14474 | 80/70-200 | 200 | 409 → 609 |
| 14475 | 80/70-250 | 250 | 459 → 709 |
| 14476 | 80/70-300 | 300 | 509 → 809 |
| 14477 | 80/70-350 | 350 | 559 → 909 |
| 14478 | 80/70-400 | 400 | 609 → 1009 |
| 14479 | 80/70-450 | 450 | 659 → 1109 |
| 14480 | 80/70-500 | 500 | 709 → 1209 |
| 14481 | 80/70-550 | 550 | 759 → 1309 |
| 14482 | 80/70-600 | 600 | 809 → 1409 |
| 14483 | 80/70-700 | 700 | 909 → 1609 |
| 14484 | 80/70-800 | 800 | 1009 → 1809 |
| 14485 | 80/70-900 | 900 | 1109 → 2009 |
| 14486 | 80/70-1000 | 1000 | 1209 → 2209 |
Hidrauliniai cilindrai MONO
Hidraulinis cilindras paverčia hidraulinę energiją į linijinę jėgą ir judesį. Jie veikia pagal Pascalio dėsnį, panaudodami slėgio sukeliamą jėgą uždarame skystyje – alyvoje. Kai hidraulinis skystis pumpuojamas į vieną cilindro pusę, jis stumia stūmoklį, sukeldamas linijinį judesį.
Mūsų MONO hidrauliniai cilindrai atstovauja patikimą vienos krypties galią.
Vienos veikimo pusės hidrauliniai cilindrai yra sukurti teikti patikimą ir kontroliuojamą jėgą vienoje kryptyje – idealu pakėlimui, spaudimui, pasvėrimui arba tvirtinimui, kai stūmoklio kotas sugrįžta į pradinę padėtį dėl gravitacijos ar išorinės jėgos.
Pagrindinės savybės:
- Paprasta ir tvirta konstrukcija
- Automatinis atitraukimas naudojant išorinę jėgą arba gravitaciją
- Mažos priežiūros sąnaudos ir ilga tarnavimo trukmė
- Galimos įvairios eigos ilgio bei stūmoklio arba kotelio skersmens versijos
Vienos veikimo pusės hidraulinius cilindrus naudoja įvairiose pramonės šakose, įskaitant žemės ūkį, mechaninę inžineriją, statybą, laivų statybą, energetiką, maisto pramonę ir automobilių pramonę.





