Nauji produktai
HIDRAULINIS CILINDRAS 70/60-800
| TECHNINIAI DUOMENYS | |
| Grąžinimas arba keitimas: | 14 dienų |
| Garantija: | 2 metai |
| Maksimalus slėgis: | 250 bar |
| Maksimalus greitis: | 0,5 m/s |
| Cilindro ištempimo jėga (250 bar): | 7,07 tonos |
| Cilindro ištempimo jėga (180 bar): | 5,09 tonos |
| Stūmoklio vidinis skersmuo: | 70 mm |
| Stūmoklio strypo skersmuo: | 60 mm |
| Hidraulinio cilindro eiga: | 800 mm |
| Svoris: | 28,1 kg |
MATMENYS

| Kodas | HIDRAULINIS CYLINDRAS MONO | D (cilindro eiga) | E |
| mm | |||
| 14457 | 70/60-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14458 | 70/60-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14459 | 70/60-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14460 | 70/60-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14461 | 70/60-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14462 | 70/60-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14463 | 70/60-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14464 | 70/60-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14465 | 70/60-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14466 | 70/60-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14467 | 70/60-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14468 | 70/60-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14469 | 70/60-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14470 | 70/60-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14471 | 70/60-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hidrauliniai cilindrai MONO
Hidraulinis cilindras paverčia hidraulinę energiją į tiesinę jėgą ir sukelia judesį. Jie veikia pagal Paskalio dėsnį ir naudoja jėgą, kurią sukuria uždaro skysčio – alyvos – slėgis. Kai hidraulinis skystis pumpuojamas į vieną cilindro pusę, jis stumia stūmoklį, sukeldamas tiesinį judesį.
Mūsų MONO hidrauliniai cilindrai reiškia patikimą jėgą vienoje kryptimi.
Vienu veikimo režimu hidrauliniai cilindrai sukurti tam, kad tiek išlaikytų patikimą ir kontroliuojamą jėgą vienoje kryptyje – idealu kėlimui, spaudimui, pasvėrimui ar tvirtinimui, kai gravitacija arba išorinė jėga grąžina stūmoklio strypą į pradinę padėtį.
Pagrindinės savybės:
- Paprasta ir tvirta konstrukcija
- Automatinis susitraukimas naudojant išorinę jėgą arba gravitaciją
- Mažos priežiūros sąnaudos ir ilgas tarnavimo laikas
- Yra įvairių eigos ilgių bei stūmoklio arba strypo skersmenų
Vienu veikimo režimu hidrauliniai cilindrai naudojami įvairiose pramonės šakose, įskaitant žemės ūkį, mechanikos inžineriją, statybą, laivų statybą, energetiką, maisto pramonę ir automobilių pramonę.





