    HYDRAULIKMOTOR MR 160 ECO (ALSG2-L-160)
    Produktkod:
    14517
    OEM:
    Skattesats
    22 %
    Pris utan moms:
    Pris med moms:
    Ref:
    19
    LÄGG TILL I KUNDVAGN
    Tekniska data
    Leverantör:Kina
    Retur eller byte:14 dagar
    Garanti:6 månader
    Axeldiameter:25 mm
    Oljeflöde:
    konstant flöde 60 L/min, intermittent 75 L/min
    Anslutningsgänga:1/2"
    Temperaturområde:från -40 °C till 140 °C
    Vridmoment:
    konstant vridmoment 32,1 daNm, intermittent 37,9 daNm
    Varvtal:
    konstant varvtal 323 rpm, intermittent 365 rpm
    Tryckfall:
    konstant tryck 160 bar, intermittent 200 bar
    Effekt:
    konstant effekt 12,5 kW, intermittent 14 kW