Uued tooted
HÜDRAULILINE SILINDER MONO 60/50-800
| TEHNILISED ANDMED | |
| Tagastamine või vahetamine: | 14 päeva |
| Garantii: | 2 aastat |
| Maksimaalne rõhk: | 250 bar |
| Maksimaalne kiirus: | 0,5 m/s |
| Silindri laiendusjõud (250 bar): | 4,91 tonni |
| Silindri laiendusjõud (180 bar): | 3,53 tonni |
| Tõrke siseläbimõõt: | 60 mm |
| Tõrke varre läbimõõt: | 50 mm |
| Hüdrosilindri tõuge: | 800 mm |
| Kaal: | 20,6 kg |
MÕÕTMED

| Kood | HÜDROSILINDER MONO | D (silindri tõuge) | E |
| mm | |||
| 14442 | 60/50-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14443 | 60/50-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14444 | 60/50-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14445 | 60/50-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14446 | 60/50-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14447 | 60/50-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14448 | 60/50-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14449 | 60/50-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14450 | 60/50-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14451 | 60/50-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14452 | 60/50-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14453 | 60/50-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14454 | 60/50-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14455 | 60/50-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14456 | 60/50-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hüdrosilindrid MONO
Hüdrosilinder muudab hüdraulilise energia lineaarseks jõuks ja sellest tulenevaks liikumiseks. Need töötavad Pascali seaduse alusel ja kasutavad suletud vedeliku – õli – rõhust tekkivat jõudu. Kui hüdrauliline vedelik pumbatakse silindri ühele küljele, lükkab see kolvi, tekitades lineaarse liikumise.
Meie MONO hüdrosilindrid esindavad usaldusväärset jõudu ühes suunas.
Ühekordsed hüdrosilindrid on konstrueeritud usaldusväärse ja kontrollitud jõu pakkumiseks ühes suunas – ideaalsed tõstmiseks, pressimiseks, kallutamiseks või kinnitamiseks, kus raskusjõud või väline jõud toob varre tagasi algasendisse.
Põhijooned:
- Lihtne ja vastupidav konstruktsioon
- Automaatne tagasitoomine välise jõu või raskusjõu abil
- Madal hoolduskulud ja pikk kasutusiga
- Saadaval erinevate tõukepikkuste ning kolvi- või varreläbimõõtudega
Ühekordsed hüdrosilindreid kasutatakse erinevates tööstusharudes, sealhulgas põllumajanduses, mehhatroonikas, ehituses, laevatööstuses, energeetikas, toiduainetööstuses ja autotööstuses.





