Uued tooted
HÜDRAULILINE SILINDER MONO 60/50-150
| TEHNILISED ANDMED | |
| Tagastamine või vahetamine: | 14 päeva |
| Garantii: | 2 aastat |
| Maksimaalne rõhk: | 250 bar |
| Maksimaalne kiirus: | 0,5 m/s |
| Silindri tõukejõud (250 bar): | 4,91 tonni |
| Silindri tõukejõud (180 bar): | 3,53 tonni |
| Tõukuri siseläbimõõt: | 60 mm |
| Tõukuri varre läbimõõt: | 50 mm |
| Hüdrosilindri liikumispikkus: | 150 mm |
| Kaal: | 7,8 kg |
MÕÕDUD

| Kood | HÜDROSILINDER MONO | D (silindri liikumispikkus) | E |
| mm | |||
| 14442 | 60/50-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14443 | 60/50-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14444 | 60/50-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14445 | 60/50-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14446 | 60/50-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14447 | 60/50-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14448 | 60/50-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14449 | 60/50-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14450 | 60/50-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14451 | 60/50-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14452 | 60/50-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14453 | 60/50-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14454 | 60/50-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14455 | 60/50-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14456 | 60/50-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hüdrosilindrid MONO
Hüdrosilinder muudab hüdraulilise energia lineaarseks jõuks ja sellest tulenevaks liikumiseks. Need töötavad Pascali seaduse alusel ning kasutavad suletud vedeliku - õli - rõhu poolt tekitatud jõudu. Kui hüdraulilist vedelikku pumbatakse silindri ühele küljele, lükkab see kolvi, tekitades lineaarse liikumise.
Meie MONO hüdrosilindrid esindavad usaldusväärset jõu ühes suunas.
Ühesuunalised hüdrosilindrid on loodud tagama usaldusväärset ja kontrollitud jõudu ühes suunas – ideaalsed tõstmiseks, pressimiseks, kallutamiseks või kinnitamiseks, kus gravitatsioon või väline jõud viib tõukuri tagasi algasendisse.
Peamised omadused:
- Lihtne ja tugev konstruktsioon
- Automaatne tagasivedu välimise jõu või gravitatsiooni abil
- Madalad hoolduskulud ja pikk kasutusiga
- Saadaval erinevate liikumispikkuste ning kolvi või varre läbimõõtudega
Ühesuunalisi hüdrosilindreid kasutatakse erinevates tööstusharudes, sealhulgas põllumajanduses, masinaehituses, ehituses, laevaehituses, energeetikas, toiduainetööstuses ja autotööstuses.





