Nové produkty
SADA PŘEVODOVEK 1:1,35 (22HP-16kW) PRO ROZMETADLO HNOJE L:770 - ALU
Kód produktu:
13916
OEM:
9990000153206
Sazba daně
22 %
Cena bez DPH:
6.868,61 CZK
Cena s DPH:
8.379,71 CZK
Ref:
6
| Technické informace | |
| Dodavatel: | Polsko |
| Vrácení nebo výměna: | 14 dní |
| Záruka: | 6 měsíců |
| Hmotnost produktu: | 16,7 kg |
| Převodový poměr: | 1:1,35 |
| Vstupní otáčky: | 540 ot./min |
| Výstupní otáčky: | 729 ot./min |
| Výstupní točivý moment: | 210 Nm |
| Nosnost: | 22 HP (16 kW) |
| Vstupní hřídel: | 35xd28xB8 |
| Výstupní hřídel: | 2x hřídel 25 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Mazací médium: | EP 90 převodový olej (0,75 L) |
| Vzdálenost mezi převodovkami: | 770 mm |

Popis
Vysoce kvalitní sada převodovek pro rozmetadla hnojiv s převodovým poměrem 1:1,35, vhodná pro zemědělské stroje do 22 HP (16 kW). Převodovky jsou vyrobeny z kvalitního hliníku, což snižuje hmotnost systému při zachování vysoké pevnosti a spolehlivého provozu i v náročných provozních podmínkách.
Sada obsahuje centrální převodovku a dvě boční převodovky spojené hřídelemi. Vzdálenost mezi jejich osami je 770 mm.
Hlavní výhody:
- lehká a odolná konstrukce z hliníku,
- převodový poměr 1:1,35,
- vhodné pro rozmetadla hnojiv a další zemědělské stroje,
- pro pohonné systémy traktorů do 22 HP (16 kW),
- spolehlivý a hladký chod,
- nižší hmotnost v porovnání s litinovými verzemi.






