Nové produkty
MINI HYDRAULICKÁ JEDNOTKA 230V AC (1.5 kW) - 5.8 cc - 8.2 lit/min - nádrž 6 lit
Kód produktu:
10449
OEM:
9990000003754
Sazba daně
22 %
Cena bez DPH:
9.156,26 CZK
Cena s DPH:
11.170,64 CZK
Ref:
14
| Technische gegevens | |
| Leverancier: | Turkije |
| Motorvermogen: | 1,5 kW |
| Pompdebiet: | 5,8 cc |
| Aggregaatdebiet: | 8,2 lit/min |
| Tankinhoud: | 6 liter |
| Max. werkdruk: | 90 bar |
| Klep: | dubbelwerkende eenheid |
| Retour of omruiling: | 14 dagen |
| Toerental: | 1500 rpm |
| Spanning: | 230 V |
Beschrijving:
Mini hydraulische агрегaten zijn zelfstandige eenheden. Ze werken met behulp van een elektromotor die de hydraulische druk genereert die nodig is voor het aandrijven van motoren, cilinders, vrachtwagenkranen, hydraulische cilinders en andere toepassingen.

Dodavatel:
Turecko
Výkon motoru:
1.5 kW
průtok čerpadla:
5.8 cc
souhrnný průtok:
8.2 lit/min
objem nádrže:
6 litrů
max. pracovní tlak:
90 bar
ventil:
dvoucestná montáž
Vrátit nebo vyměnit:
14 dní
Otáčky:
1500 ot/min
Napětí:
230 V








