Nové produkty
HYDRAULICKÝ VÁLEC MONO 60/50-500
| TECHNICKÉ ÚDAJE | |
| Vrácení nebo výměna: | 14 dní |
| Záruka: | 2 roky |
| Maximální tlak: | 250 barů |
| Maximální rychlost: | 0,5 m/s |
| Deformační síla válce (250 barů): | 4,91 tuny |
| Deformační síla válce (180 barů): | 3,53 tuny |
| Vnitřní průměr pístu: | 60 mm |
| Průměr pístnice: | 50 mm |
| Zdvih hydraulického válce: | 500 mm |
| Hmotnost: | 16 kg |
ROZMĚRY

| Kód | HYDRAULICKÝ VÁLEC MONO | D (zdvih válce) | E |
| mm | |||
| 14442 | 60/50-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14443 | 60/50-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14444 | 60/50-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14445 | 60/50-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14446 | 60/50-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14447 | 60/50-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14448 | 60/50-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14449 | 60/50-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14450 | 60/50-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14451 | 60/50-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14452 | 60/50-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14453 | 60/50-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14454 | 60/50-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14455 | 60/50-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14456 | 60/50-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hydraulické válce MONO
Hydraulický válec přeměňuje hydraulickou energii na lineární sílu a výsledný pohyb. Funguje na principu Pascalova zákona a využívá sílu působícího tlaku uzavřené kapaliny – oleje. Když je hydraulická kapalina čerpána na jednu stranu válce, tlačí na píst a vytváří lineární pohyb.
Naše hydraulické válce MONO představují spolehlivý výkon v jednom směru.
Jednostranně působící hydraulické válce jsou navrženy tak, aby poskytovaly spolehlivou a řízenou sílu v jednom směru – ideální pro zvedání, lisování, naklápění či upínání, kde pístnici vrací do původní polohy gravitace nebo vnější síla.
Klíčové vlastnosti:
- Jednoduchá a robustní konstrukce
- Automatické zatažení pomocí vnější síly nebo gravitace
- Nízké náklady na údržbu a dlouhá životnost
- Dostupné v různých délkách zdvihu a průměrech pístu či pístnice
Jednostranně působící hydraulické válce nacházejí uplatnění v různých odvětvích, včetně zemědělství, strojírenství, stavebnictví, lodního průmyslu, energetiky, potravinářského průmyslu a automobilového průmyslu.





