Nové produkty
HYDRAULICKÝ VÁLEC MONO 50/40-300
| TECHNICKÉ ÚDAJE | |
| Vrácení nebo výměna: | 14 dní |
| Záruka: | 2 roky |
| Max. tlak: | 250 barů |
| Max. rychlost: | 0,5 m/s |
| Síla roztažení válce (250 barů): | 3,14 tuny |
| Síla roztažení válce (180 barů): | 2,26 tuny |
| Vnitřní průměr pístu: | 50 mm |
| Průměr pístnice: | 40 mm |
| Zdvih hydraulického válce: | 300 mm |
| Hmotnost: | 7,5 kg |
ROZMĚRY

| Kód | Válec | D (zdvih) | E |
| mm | |||
| 14427 | 50/40-100 | 100 | 230 → 330 |
| 14428 | 50/40-150 | 150 | 280 → 430 |
| 14429 | 50/40-200 | 200 | 330 → 530 |
| 14430 | 50/40-250 | 250 | 380 → 630 |
| 14431 | 50/40-300 | 300 | 430 → 730 |
| 14432 | 50/40-350 | 350 | 480 → 830 |
| 14433 | 50/40-400 | 400 | 530 → 930 |
| 14434 | 50/40-450 | 450 | 580 → 1030 |
| 14435 | 50/40-500 | 500 | 630 → 1130 |
| 14436 | 50/40-550 | 550 | 680 → 1230 |
| 14437 | 50/40-600 | 600 | 730 → 1330 |
| 14438 | 50/40-700 | 700 | 830 → 1530 |
| 14439 | 50/40-800 | 800 | 930 → 1730 |
| 14440 | 50/40-900 | 900 | 1030 → 1930 |
| 14441 | 50/40-1000 | 1000 | 1130 → 2130 |
Hydraulické válce MONO
Hydraulický válec přeměňuje hydraulickou energii na lineární sílu a výsledný pohyb. Fungují na základě Pascalova zákona a využívají sílu vyvíjenou tlakem omezené kapaliny – oleje. Když je hydraulická kapalina dopravena na jednu stranu válce, tlačí na píst a vytváří tak lineární pohyb.
Naše hydraulické válce MONO představují spolehlivý výkon v jednom směru.
Jednostranně působící hydraulické válce jsou navrženy tak, aby dodávaly spolehlivou a kontrolovanou sílu jedním směrem – ideální pro zdvihání, lisování, naklápění nebo upínání, kdy je pístnice vrácena do původní polohy gravitační silou nebo vnější silou.
Hlavní vlastnosti:
- Jednoduchá a pevná konstrukce
- Automatický návrat využitím vnější síly nebo gravitace
- Nízké náklady na údržbu a dlouhá životnost
- Dostupné v různých délkách zdvihu a průměrech pístu či tyče
Jednostranně působící hydraulické válce jsou využívány v různých průmyslových odvětvích, včetně zemědělství, strojírenství, stavebnictví, lodního průmyslu, energetiky, potravinářství a automobilového průmyslu.





