Nové produkty
HYDRAULICKÝ VÁLEC MONO 40/30-800
| TECHNICKÉ ÚDAJE | |
| Vrácení nebo výměna: | 14 dní |
| Záruka: | 2 roky |
| Maximální tlak: | 250 bar |
| Maximální rychlost: | 0,5 m/s |
| Síla rozpínání válce (250 bar): | 1,77 tuny |
| Síla rozpínání válce (180 bar): | 1,27 tuny |
| Vnitřní průměr pístu: | 40 mm |
| Průměr pístnice: | 30 mm |
| Zdvih hydraulického válce: | 800 mm |
| Hmotnost: | 9 kg |
ROZMĚRY

| Kód | HYDRAULICKÝ VÁLEC MONO | D (zdvih válce) | E |
| mm | |||
| 14412 | 40/30-100 | 100 | 200 → 300 |
| 14413 | 40/30-150 | 150 | 250 → 400 |
| 14414 | 40/30-200 | 200 | 300 → 500 |
| 14415 | 40/30-250 | 250 | 350 → 600 |
| 14416 | 40/30-300 | 300 | 400 → 700 |
| 14417 | 40/30-350 | 350 | 450 → 800 |
| 14418 | 40/30-400 | 400 | 500 → 900 |
| 14419 | 40/30-450 | 450 | 550 → 1000 |
| 14420 | 40/30-500 | 500 | 600 → 1050 |
| 14421 | 40/30-550 | 550 | 650 → 1200 |
| 14422 | 40/30-600 | 600 | 700 → 1300 |
| 14423 | 40/30-700 | 700 | 800 → 1500 |
| 14424 | 40/30-800 | 800 | 900 → 1700 |
| 14425 | 40/30-900 | 900 | 1000 → 1900 |
| 14426 | 40/30-1000 | 1000 | 1100 → 2100 |
Hydraulické válce MONO
Hydraulický válec převádí hydraulickou energii na lineární sílu a výsledný pohyb. Fungují na principu Pascalova zákona a využívají sílu generovanou tlakem uzavřené kapaliny – oleje. Když je hydraulická kapalina čerpána na jednu stranu válce, tlačí píst, čímž vzniká lineární pohyb.
Naše MONO hydraulické válce představují spolehlivou sílu v jednom směru.
Jednostranné (jednočinné) hydraulické válce jsou navrženy tak, aby poskytovaly spolehlivou a řízenou sílu v jednom směru – ideální pro zvedání, lisování, naklápění nebo svírání, kde se pístnice vrací do původní polohy gravitační silou nebo vnější silou.
Klíčové vlastnosti:
- Jednoduchá a robustní konstrukce
- Automatické zatahování pomocí vnější síly nebo gravitace
- Nízké náklady na údržbu a dlouhá životnost
- Dostupné v různých délkách zdvihu a průměrech pístu či tyče
Jednočinné hydraulické válce se využívají v různých odvětvích, včetně zemědělství, strojírenství, stavebnictví, lodního průmyslu, energetiky, potravinářství a automobilového průmyslu.





