Nové produkty
HYDRAULICKÝ VÁLEC MONO 30/25-450
| TECHNICKÉ ÚDAJE | |
| Vrácení nebo výměna: | 14 dní |
| Záruka: | 2 roky |
| Max. tlak: | 250 barů |
| Max. rychlost: | 0,5 m/s |
| Síla rozepnutí válce (250 bar): | 1,25 tuny |
| Síla rozepnutí válce (180 bar): | 0,9 tuny |
| Vnitřní průměr pístu: | 30 mm |
| Průměr pístnice: | 25 mm |
| Zdvih hydraulického válce: | 450 mm |
| Hmotnost: | 4,5 kg |
ROZMĚRY

| Kód | HYDRAULICKÝ VÁLEC MONO | D (zdvih válce) | E |
| mm | |||
| 14403 | 30/25-100 | 100 | 190 → 290 |
| 14404 | 30/25-150 | 150 | 240 → 390 |
| 14405 | 30/25-200 | 200 | 290 → 490 |
| 14406 | 30/25-250 | 250 | 340 → 590 |
| 14407 | 30/25-300 | 300 | 390 → 690 |
| 14408 | 30/25-350 | 350 | 440 → 790 |
| 14409 | 30/25-400 | 400 | 490 → 890 |
| 14410 | 30/25-450 | 450 | 540 → -990 |
| 14411 | 30/25-500 | 500 | 590 → 1090 |
Hydraulické válce MONO
Hydraulický válec přeměňuje hydraulickou energii na lineární sílu a následný pohyb. Pracuje na principu Pascalova zákona a využívá sílu generovanou tlakem uzavřené kapaliny – oleje. Když je hydraulická kapalina čerpána na jednu stranu válce, tlačí na píst a vytváří tak lineární pohyb.
Naše hydraulické válce MONO představují spolehlivý zdroj síly v jednom směru.
Jednostranně působící hydraulické válce jsou navrženy tak, aby dodávaly spolehlivou a řízenou sílu v jednom směru – ideální pro zvedání, lisování, naklápění nebo upínání, kde je tyč vrácena do původní polohy gravitací nebo vnější silou.
Hlavní vlastnosti:
- Jednoduchá a robustní konstrukce
- Automatické zatažení za pomoci vnější síly nebo gravitace
- Nízké náklady na údržbu a dlouhá životnost
- Dostupné v různých délkách zdvihu a průměrech pístu či tyče
Jednostranně působící hydraulické válce se využívají v různých odvětvích včetně zemědělství, strojírenství, stavebnictví, lodního průmyslu, energetiky, potravinářského průmyslu a automobilového průmyslu.





